Szkic węglem… Myślę, że od tego rozpoczęła się moja przygoda z makijażem. Zabawa światłem   i cieniem na kartce papieru przerodziła się w zawód, który jest moją największą pasją.

Mam na imię Dominika, jestem wizażystką, linergistką i stylistką fryzur. Ukończyłam Szkołę Wizażu i Stylizacji Anity Folaron oraz Akademię Zdrowia i Urody w Poznaniu. Praca z Klientką sprawia mi ogromną satysfakcję. Umiejętne podkreślenie urody czyni kobietę pewniejszą siebie i gotową by zdobywać świat! Każdego dnia uczę się czegoś nowego, ponieważ  w tym zawodzie nie można stać w miejscu. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, zdobywam doświadczenie na różnych płaszczyznach, inspiruję się tym, co mnie otacza. Pomagam kobietom w kreowaniu ich wizerunku na co dzień, doradzam w tworzeniu całościowej stylizacji ślubnej,  a gdy czas pozwala, rozwijam swoje portfolio o własne projekty.

Makijaż permanentny jest moją drugą, wielką miłością. Specjalizuję się w technice Ombre Brows. Uwielbiam ten efekt końcowy, gdy nie widać jak i gdzie delikatnie poprawiłam naturę 😉

A prywatnie… zakochana w psach realistka z głową pełną pomysłów.

Zapraszam do mojego kolorowego świata.

Dominika Osiadły