Makijaż permanentny

Brwi

– metoda ‚Ombre Brows’  900 zł

Oczy

– kreska górna, zagęszczenie linii rzęs  500 zł

– kreska górna, eyeliner dekoracyjny 600 zł

 

Wszystkie podane ceny zawierają konsultację przed zabiegiem oraz dopigmentowanie w okresie 1-3 miesięcy po pierwszym zabiegu.

!!! Warunkiem dokonania rezerwacji terminu na zabieg makijażu permanentnego jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł. Zadatek płatny w terminie do 3 dni od ustalenia terminu. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu*.

(W dniu wykonania zabiegu całkowita kwota do zapłaty zostanie umniejszona o wysokość wpłaconego zadatku.)

Nr konta do wpłaty zadatku: 35 1050 1520 1000 0092 1883 8002

W tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz datę zabiegu.

Dziękuję za wyrozumiałość.

 

Makijaż permanentny to zabieg, który umożliwia skorygowanie np. linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu, pozwala na wzmocnienie rysunku brwi, delikatną korektę ich kształtu bądź też stworzenie od podstaw, w przypadku ich całkowitego braku. Zabieg mikropigmentacji jest doskonałym rozwiązaniem dla:

  • Wszystkich, którzy nie malują się w ogóle, a mimo to chcieliby wyglądać każdego dnia pięknie i świeżo.
  • Kobiet, które mają mało czasu na makijaż bądź też nie potrafią samodzielnie skorygować np. kształtu brwi poprzez zastosowanie kosmetyków.
  • Kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które często mają problem z wykonaniem makijażu.
  • Kobiet z przerzedzonymi brwiami i rzęsami, małymi oczami, z bladymi ustami o nieregularnym kształcie.
  • Wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe wykorzystywane w codziennym makijażu.

Jednak wszystkie te korekty nie będą miały większego sensu jeśli efekt końcowy, czyli makijaż permanentny nie będzie pozostawał w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Dlatego bardzo duży nacisk kładę na rzetelną konsultację przed zabiegiem, podczas której możemy razem z Klientką poznać swoje oczekiwania, dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu.

Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał naturalną urodę oraz korygował drobne niedoskonałości.

Przeciwwskazania

Z wykonania makijażu permanentnego powinny zrezygnować osoby chorujące na:

– Cukrzycę nieustabilizowaną – w przypadku cukrzycy ustabilizowanej, gdy pacjent znajduje się pod stałym nadzorem lekarza, zabieg może zostać wykonany.

– Kuracja retinoidami (izotretynoina)- leki doustne i do stosowania zewnętrznego w okresie 6 miesięcy przed zabiegiem.

– Nowotwór i będące w trakcie trwania chemioterapii, nie powinny decydować się na zabieg wykonania makijażu permanentnego. Po zakończeniu tego leczenia nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

– Łuszczycę, ponieważ zabieg ten może wywołać rzut łuszczycowy.

– Ciąża i laktacja – kobiety w okresie ciąży są szczególnie mocno narażone na infekcje i zakażenia, które mogą być niebezpieczne dla dziecka. Ponadto skóra w trakcie ciąży jest bardziej wrażliwa i podatna na alergie. Z tego powodu, makijaż permanentny jako zabieg inwazyjny jest odradzany w tym okresie. Laktacja również stanowi przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Bezpiecznie zabieg można wykonać w czasie 1-2 miesiące po zakończeniu karmienia.

-Stosowanie odżywek na porost brwi i rzęs. Jeśli planowany jest zabieg makijażu permanentnego należy zakończyć kurację takimi preparatami.

– Infekcje, stany zapalne, przyjmowanie antybiotyków.

– Leki – Osoby przyjmujące leki sterydowe i przeciwzakrzepowe powinny zrezygnować z makijażu permanentnego, ponieważ specyfiki te powodują znacznie dłuższe i problemowe gojenie się ran.

– Hemofilia.

– Przewlekłe choroby skóry.

– Permanentna opryszczka (w przypadku opryszczki pojawiającej się sporadycznie wystarczy odpowiednia profilaktyka przeciwwirusowa).

Wskazania po zabiegu

– Po zabiegu stosuj tylko te preparaty, które zalecę w dniu wykonania usługi.

– Nie wolno korzystać z sauny oraz solarium, aż do momentu wygojenia się brwi, oczu i ust. Jest to przeważnie około 14 dni.

– Nie wolno korzystać z basenu (przez ok 14 dni).

– Nie wolno samodzielnie usuwać ewentualnych strupków pigmentu.

– Zrezygnuj z peelingu miejsc, gdzie wykonywany był makijaż. Nie wolno tuszować oczu, jeżeli były wykonane kreski na powiekach.

Właściwa pielęgnacja po zabiegu jest bardzo ważna! Nie zapominaj o niej!

Etapy wykonania makijażu permanentnego

Wykonanie makijażu permanentnego w Nika Studio zawsze poprzedza bezpłatna konsultacja, podczas której dokładnie zdiagnozuję Twoją skórę i dobiorę odpowiedni kształt makijażu. Należy uwzględnić właściwy odcień oraz rysunek makijażu, dopasowany indywidualnie do typu Twojej urody w taki sposób aby efekt końcowy był spójny, naturalny i efektowny. Dobierając makijaż permanentny zawsze uwzględniam sugestie i życzenia Klientki. Dlatego też przed wykonaniem właściwego zabiegu szkicuję wstępny rysunek makijażu na twarzy Klientki. Dopiero po zaakceptowaniu rysunku przystępuję do odtworzenia go pigmentami permanentnymi. Przed rozpoczęciem zabiegu znieczulam miejsce wykonywania makijażu, w trakcie wykonywania makijażu dokładam znieczulenie jeśli zachodzi taka potrzeba. Następnie przechodzę do pigmentacji, której proces polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę na głębokość 0,6 – 1,2 mm przy pomocy specjalnej jednorazowej igły. Pigment wprowadzony na w/w głębokość nie zostanie w skórze na stałe, tak jak to ma miejsce w przypadku tatuażu. Poziom wprowadzenia barwnika jest wystarczający aby został on dobrze zmagazynowany w skórze, jednocześnie umożliwiając stopniowe wyłuszczenie pigmentu z czasem. Bezpośrednio po zabiegu efekt wykonanego makijażu jest przerysowany i mocny – jest to całkowicie normalne. Pigment wyłuszcza się przez okres około 5-7 dni w zależności od indywidualnych skłonności skóry. Dopiero po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu uzyskujemy rzeczywisty odcień rysunku. Wyłuszcza się około 50% barwnika i dopiero wtedy możliwa jest ocena efektu. Jeśli istnieje konieczność to można wykonać korektę po około miesiącu od pierwszego zabiegu. Korekta w Nika Studio wykonana do 3 miesięcy od zabiegu wliczona jest w cenę. Kwota każdej ewentualnej następnej korekty ustalana jest indywidualnie.

Barwniki

Używam tylko atestowanych barwników Doreme.

Barwniki do makijażu permanentnego Doreme są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. To nieorganiczne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty. Zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji. Marka posiada ok. 117 kolorów zestawionych w trzech liniach różniących się tonacją, kolorystyką i konsystencją. Neutralne dla organizmu, nie zawierają konserwantów oraz substancji rakotwórczych. Jako jedne z niewielu, pigmenty Doreme nadają się dla alergików czyli osób u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji. Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji. Produkowane w laboratorium farmaceutycznym, a nie rozlewane w Polsce. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa laboratorium niemieckiego Dermatest oraz certyfikaty CE.

Nie powodują żadnych działań ubocznych. Doskonale nadają się do wszystkich rodzajów cery, również do cery wrażliwej.

Posiadają certyfikat Instytutu Dermatologii.

Masz 100% pewności, że zabieg makijażu permanentnego będzie bezpieczny.

certification.pdf

*Regulamin – zadatek:

1. Zadatek wpłacany na podane na stronie konto.

2. Zadatek stanowi potwierdzenie rezerwacji wybranego terminu wykonania usługi.

3. Przed umówieniem wizyty i wpłatą zadatku należy dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu, opisem zabiegu i galerią prac. Wpłata zadatku stanowi świadomą zgodę na zabieg i akceptację rodzaju / technik wykonania makijażu permanentnego w Nika Studio.

3. Zgodnie z Polskim Prawem zadatek nie podlega zwrotowi. Wyjątek stanowią okoliczności wynikające z pojawienia się przeciwwskazań medycznych do wykonania zabiegu (udokumentowanych), o których Klient nie wiedział w dniu umawiania wizyty. Kwestia innych okoliczności omawiana jest i rozpatrywana indywidualnie.

4. Płatność w dniu zabiegu zostaje umniejszona o wartość wpłaconego zadatku.